جهت رزرو وقت آنلاین میتوانید فرم زیر را تکمیل کنید

پس از تکمیل فرم برای تایید وقت ، با شماره های آتلیه تماس حاصل نمایید
۰۲۱۴۴۲۶۶۸۰۳ – ۰۲۱۴۴۲۶۶۸۹۳ – ۰۹۱۲۳۷۳۸۳۴۸

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

به دوستان بسته به رنج سنی کودک ، پیشنهادهایی می شود که با رعایت این نکات ما را در بالابردن هرجه بیشتر کیفیت عکاسی یاری می فرمایید :

جهت عکاسی بارداری :

لباس های بارداری مجلسی و اسپرت در آتلیه موجود میباشد . البته جهت تنوع در عکس های بارداری همراه داشتن یک یا چند دست لباس اسپرت بارداری توصیه میشود ( ترجیحا لباس ها با رنگ لباس همسر ست باشد )

همراه داشتن  یک یا چند عکس سونوگرافی از مادر ، چند دست لباس نوزاد به همراه کفش یا پاپوش ، جوراب کلاه و … توصیه میشود


نوزادان : قبل از حضور در استودیو نوزاد را تا جای ممکن بیدار نگه دارید و ترجیحا تا یک روز قبل فرزندتان را به حمام نبرید ، وسایل بهداشتی نوزادتان را بهمراه داشته باشید لازم به ذکر است که استودیو عکاسی پاکوتا مجهز به فضایی جهت تعویض پوشک و امکاناتی برای خواب فرزند دلبندتان در نظر گرفته است ، پس به همراه داشتن وسایل اولیه کافی می باشد . در صورتی که کودک شما عادت خاصی برای آرام شدن دارد مثل موسیقی و یا اسباب بازی خاص آنرا بهمراه داشته باشید . لازم به ذکر است که عکاسی از این رنج سنی بصورت خواب می باشد پس پیشنهاد ما این است که تا جای امکان کودک خود را در استودیو بخوابانید .

از آنجایی که عکاسی از نوزادان کار بسیار حساس و مقدمات بهداشتی و حفاظتی را می طلبد آتلیه پاکوتا این اطمینان را به شما والدین گرامی می دهد که با رعایت کلیه مسائل بهداشتی و حفاظتی به نتیجه دلخواه دست خواهید یافت .


نوپا : قبل از حضور در استودیو اسباب بازی و وسایلی که توجه کودک نسبت به آنها بیشتر جلب می شود و یا موسیقی که با آن آرام یا به وجد می آید را بهمراه داشته باشید . استفاده از پتو و لوازمی که باعث ایجاد خاطراتی خوش برای شما و کودکتان می شود نیز پیشنهاد می گردد .


خردسال : عکاسی از خردسالان در استودیو پاکوتا به صورت ویژه و با تم های متفاوتی صورت می گیرد، این تم ها و نوع طرح ها میتواند بصورت اختصاصی نیز انجام پذیرد . گروه طراحی و عکاسی با درنظر گرفتن شرایط کودک ایده هایی پیشنهاد خواهند داد تا با اجرای آنها تصاویری متفاوت و جذاب حاصل گردد. از آنجایی که در این سن کودک فعال می باشد پیشنهاد می شود که وسیله یا جایزه ای قبل از حضور در آتلیه برای کودک خود در نظر بگیرید.

در پایان با آرزوی روزهایی خوش برای شما و با تشکر از اینکه آتلیه پاکوتا را بعنوان مجریی برای ثبت خاطراتتان انتخاب کردید کمال تشکر را داریم.

حضور به موقع شما در آتلیه باعث عدم اتلاف وقت دیگر مشتریان میشود، بنابراین لطفا در ساعت مشخص شده در آتلیه حضور پیدا کنید و در صورتی که تاخیر یا مشکلی به وجود آمد ما را در جریان تاخیر قرار دهید.


عکاسی از کودکان نیاز به وقت کافی و صرف حوصله دارد. ما برای عکاسی از کودک شما تقریبا به ۲ ساعت وقت احتیاج داریم زیرا در هنگام عکاسی ممکن است کودک به تغذیه، تعویض و یا استراحت نیاز پیدا کند … لذا خواهشمند است در روز عکاسی برنامه خود را به گونه ای زمان بندی فرمایید تا بتوانید راس ساعت مقرر در آتلیه حضور پیدا کنید.
بی تردید چنانچه زمان کافی در اختیار داشته باشیم قطعا”در کار خود به نتایج بهتری خواهیم رسید و حق انتخاب بیشتری را نیز برای شما فراهم خواهیم کرد.

وقتهای عکاسی در اتلیه پاکوتا به این شرح می باشند:

شنبه تا پنج شنبه  :  (۱۱ صبح تا ۱ بعد ازظهر) و (۱ تا ۳ بعد ازظهر) و (۳ تا ۵ بعد ازظهر) و (۵ تا ۷ عصر) و  (۷ تا ۹ شب)


انواع عکاسی اعم از عکاسی بارداری، عکاسی نوزاد و مادر، عکاسی کودک و … و همچنین روتوش و ادیت عکس ها در آتلیه تخصصی پاکوتا ۱۰۰% توسط تیم خانم انجام میشود، بنابراین هیچ نگرانی بابت حضور شما در آتلیه وجود نخواهد داشت.

لوازمی که روز عکاسی باید همراه خود بیاورید
لطفا جهت اطلاع از البسه و لوازمی که باید روز عکاسی به همراه داشته باشیم به لوازم مورد نیاز عکاسی مراجعه فرمایید. و همچنین میتوانید در این مورد با ما تماس بگیرید

آدرس و کروکی
map-point  آدرس : شعبه غرب : ستارخان – خیابان بهبودی – مجتمع اداری تجاری بنیامین – طبقه چهارم – واحد ۱۱ – تلفن : ۴۴۲۶۶۸۰۳    و    ۴۴۲۶۶۸۹۳